نیوشا این روزها (2)

سلام

از وقتی مهدش تعطیل شده به شدت اذیت می کنه، البته به قول خودش من که اذیت نمی کنم فقط می خوام بازی کنم!!!  باید زودتر دنبال یه کلاس باشم که یه خورده از انرژی زیادی که داره رو اونجا خالی کنه! بیشتر فکر کلاس ورزش هستم تا نقاشی و زبان و این چیزا. نیوشا کلا اخلاقای پسرونه زیاد داره، واسه همین فکر می کنم یه کلاس ورزش براش مناسب تر باشه... همه ی هم بازی های دور و برش پسر هستند و کلا عین پسرا رفتار می کنه، خیلی شر شده! تازگی ها که موهاش داره بلند میشه همش می گه پس چرا موهامو کوتاه نمی کنی؟ سپهر و محمد (پسر خاله هاش) همیشه می رن آرایشگاه و موهاشونو کوتاه می کنن!!!

این خونمون تو کوچه است و نیوشا خانم حسابی کوچه ای شده، چیزی که من ازش متنفرم، تا از بیرون میاد بو خاک و آفتاب و ... همه جا رو می گیره، اینقدر بهش گیر می دم که روزی 3-4 دفعه می ره دوش می گیره (بس که عشق آب داره) استخر مورد علاقه اش که شبا توش می خوابید سوراخ شده و همش زیر لب زمزمه می کنه که فکر خرید یه استخر جدید باشیم چون تابستونه و بچه ها باید آب بازی کنن (خودش اینا رو می گه) خلاصه اینکه حسابی آفتاب سوخته شده و ضد آفتاب با SPF30 هم جوابگو نیست!

حالا به نظر شما دوستای خوبم چه رشته ورزشی براش بهتر و مناسب تره؟! دوستانی که اطلاعات خوبی دارم ممنون می شم منو راهنمایی کنین.

 

 

/ 22 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مرضیه

سلام آپم خوشحال میشم بهم سر بزنی[گل]

تکتم

سلام خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم منم به روز کردم وبلاگمو بیا یه سری هم به من بزن - خوشحال میشم

مرضیه

پست جدید گذاشتم خوشحال میشم به ما سری بزنید

کودکان پرشین بلاگ

وبلاگ زیبایی دارید[دست]وبلاگ کودکان پرشین بلاگ منتظره حضور پر مهره شماس [گل]

مرضیه

تولد بابا جونمه بدو بیا

نیایش

عزیزم فدات بشم خاله برو شنا کن تا کلی آرامشت بیشتر بشه و دلت وا![قلب]

شهرزاد ، مامان نگار

سلام . منم از كوچه رفتن و خونه اين و اون رفتن بچه خوشم نمياد ولي متاسفانه خدا نكنه كه بچه ها به چيزي پيله بكنن. ديگه دمار از روزگار آدم درميارن . به نظر من همه بچه ها شنا رو خيلي دوست دارن . البته اينم بايد در نظر گرفت كه به فصل سرما نزديك ميشيم

سیما

سلااااااااام[ماچ] وبتون خیلی ناااااازه و ووروجکتونم خیلی خیلی خوشگل و جیگره[قلب]