نیوشا این روزها ...

سلام

این روزها فعلا کارمون شده رفتن به بیمارستان و آزمایشگاه و ... خدا به خیر بگذرونه، حال بابای نیوشا هم بد نیست و روحیه اش هم بهتر شده! فعلا که داره دیالیز می شه تا ببینیم خدا چی می خواد.

 

نیوشا خانم هم روز به روز بزرگتر که می شه شیطونیاش بیشتر می شه! چند روز پیش با باباش رفته بود از این تخم مرغ شانسی ها خریده بود که توش یه کیف پولی داشت، حالا چپ می ره راست می ره می گه پول می خوام! هر جا هم می ریم چیزی می خریم اصلا مهلت نمی ده ما حساب کنیم و فوری پول در میاره!!!

 

احتمال داره آخرای هفته بریم دیارمون، چند روز پیش هم رفتیم هایپر استار! دقیقا مثل کارفور امارات درستش کرده بودند، همه چیزه حتی چیدمانش هم مثل اون بود. تنها فرقش این بود که اونجا خلوته و اینجا قل قله بود... البته تقریبا همه جای تهران قل قله است!!

 

پی نوشت: خواهرم اینا هم احتمالا خونه شون رو می خوان عوض کنن، کسی جای خوب رهن کامل (25 تا 30 میلیون) ترجیحا غرب تهران سراغ داره؟!

/ 10 نظر / 20 بازدید
مامان محمد ابراهیم

سلام دوستم پس کیف پول هم داره . خوب حتما تند تند باید بهش پول بدین تا کیفش خالی نباشه.[چشمک][قلب] خوشحالم که حال بابای نیوشا بهتره.

پرستووو

[گل][گل] خوشحالم که بابای نیوشا جون بهترن ... نیوشا جون خوبه ؟ دارین برمیگردین ؟ راسنی چرا همه جای تهران شلوغه ؟

مریم

از طرف من نیوشا رو ببوس محکممممممممممممممم.دلم براش یه دره شده

مریم

رادمهر هم دلش یه دره شده

مامان رادمهر

من با اجازه تون شما رو لینک کردم[خجالت] شما مارو لینک نمی کنید[ناراحت]

عروسک مامانی

خوشحالم که حال همسرتون خوبه انشالله خدا همه ی مریضا را شفا بده نیوشا جونو ببوسید [ماچ]

خانم

سلام خوشحالم که حال همسرتون بهتر شده.. امیدوارم خوب خوب بشن. ممنونم که سر زدین بهم. خودم غیر فعال کردم نظرات پست آخرم رو[چشمک] روی ماه نیوشای عزیز رو ببوسین[ماچ]

مامان دیبا و پرند

سلام دوستم توکل به خدا. الهی که باباجون زودتر خوب خوب بشن. یه دقیقه نیوشا جونم رو با من می فرستی خرید؟؟؟؟؟[قلب]