و بالاخره...

سلام به همه ی دوستانی که به نیوشا کوچولو لطف دارن و لینک دادن، و ممنون از همه ی اون دوستایی که به من چند تا سایت آپلود عکس معرفی کردن.

ما بالاخره برگشتیم ایران و مدرسه و مهد کودک و دوست و فامیل و ... نیوشا خیلی به مامان عادت کرده بود و دلش حسابی واسه دایی منصور و دایی احمد و بابابزرگ تنگ شده.

باز مشکل من یا نیوشا سر مدرسه رفتنم شروع شده! دو سه روز اول خوب بود چون عادت کرده بود صبح تا ساعت هشت و نه بخوابه، ولی از دیروز صبح زود همین که من حاضر آماده می خوام برم بیدار می شه و گریه می کنه و می گه یا منو برسون مهدکودک یا باهات می یام مدرسه! آخه نیوشا رو صبح باباش می بره و ظهر من می رم دنبالش! خلاصه اینکه صبح با هزار بدبختی حاضر می شم که خانم بیدار نشه!!!! توی مهد هم صبحونشو نمی خوره، امروز که زنگ زدم و با مربیش صحبت کردم  گفت می گه من خونه با بابا صبحونه خوردم و سیرم و فقط شیر می خورم، از باباش که می پرسم می گه نه بابا صبحونه کجا بود من هنر می کنم حاضرش می کنم!!! اینم از زرنگ بازی بچه های این دور زمونه!

بعد از چک کردن این سایتهای آپلود عکس با یه عالمه عکس از نیوشا بر می گردم. البته با این سرعت افتضاح اینترنت نگران

 

/ 9 نظر / 18 بازدید
پرستووو

[نیشخند][خنده][نیشخند] فسقلی ... مربی مهد رو گول میزنه[ماچ][ماچ]

maral mamane anita

salam khobin azkoja bargashtin iran pishe ma ham bian khoshhal mishim mibosameton ma upidim[ماچ][قلب]

sherry

رسیدنتون بخیر. خوشحالم که بهتون حسابی خوش گذشته. دخمل نانازت هم بزودی به روال سابقش برمیگرده نگران نباش. درضمن تولد پسرک ما هم 25 روز دیگه است ولی مرسی از تبریکت جونم

مریم

سلام گل خانومی.وبلاگ من هم تازه متولد شده.به ما سر میزنین؟

تکتم

سلام من از شما معزرت می خواهم این دو هفته فقط وقتم در بیمارستان و ازمایشگاه گذشت خودم هم روحییه نوشتن نداشتم اخر هم بخاطر همو گلوبین پایین خون تکتم عمل عقب افتاد خیلی خوشحال شدم که به تکتم سر زدید روحیه دوباره گرفتم از شما متشکرم مامان فاطمه تکتم

شهرزاد،مامان نگار

سلام خانومی چه دختر نازی داری . منتظر دیدن عکسای جدیدش هستم. وبلاگ منم سه چهار ماهه که راه افتاده به ما سر بزن.

ننه گلي

سلام دوست جون انيجا ايرانه upload كردن عكس همت و كار مضاعف مي خواد [گریه]